Сучасні методи відбілювання зубів

Щира, відкрита білосніжна посмішка допомагає швидше завоювати увагу та довіру співрозмовника, це одна з найголовніших окрас будь-якої людини у будь-якому віці.

На жаль, природа не всім подарувала ідеальні, білосніжні зуби. З віком, навіть за умов регулярного домашнього догляду, зубна емаль набуває тьмяного, жовтуватого або сіруватого відтінку. Повернути бездоганну білизну вашої посмішки допоможуть ефективні та безпечні процедури відбілювання зубів.

Офісне відбілювання зубів

Сьогодні існує досить багато різноманітних ефективних методів, які допомагають зробити колір зубної емалі світлішим, а білосніжну посмішку – відкритою та чарівною. Відбілювати зуби можна:

  • самостійно, в домашніх умовах, за допомогою спеціального гелю та зубної капи – вам знадобиться декілька сеансів, щоб досягти помітного результату. Обираючи процедуру домашнього відбілювання за допомогою гелів (наприклад, на основі перекису водню), слід пам’ятати, що цей метод не завжди є безпечним, до того ж не буде ефективним для коронок, зубних протезів, пломб, тощо;
  • у кабінеті лікаря, під наглядом фахівця – в цьому випадку мова йде про офісне відбілювання зубів.

Дуже важливо розуміти, що офісне відбілювання зубів не тільки безпечне, але й значно ефективніше, адже потребує лише одного — двох сеансів.

Методи офісного відбілювання зубів

Як відбувається процедура відбілювання зубів у фахівця?

  1. Перш за все лікар проведе обстеження ротової порожнини, визначить загальний стан зубів, аби застосувати найбільш безпечну та ефективну систему поліровки емалі.
  2. Фахівець виконає санацію ротової порожнини та видалення зубного каменю.
  3. Буде проведена процедура професійного освітлення зубної емалі. Пацієнта попереджають про можливі наслідки та тимчасові незручності – наприклад, підвищення чутливості зубів.

Методи відбілювання зубів

Існує декілька найбільш поширених методів освітлення зубної емалі:

  • механічне – найбільш традиційний метод видалення нальоту та скам’янілих відкладень за допомогою спеціальних насадок.
  • Фотовідбілювання відбувається за допомогою вибілюючого гелю, що містить перекис водню, та спеціального випромінювання, яке активує та підсилює дію реагенту. Процедура дозволяє досягти відбілювання емалі на 8 – 10 тонів.
  • Хімічне відбілювання зубної емалі за допомогою спеціальних реагентів відносять до найбільш делікатних та безпечних. Під час процедури м’які тканини захищає м’яка латексна пластина.
  • Лазерне відбілювання відбувається під дією безпечного лазерного випромінювання та забезпечує можливість досягти максимально рівномірного кольору всіх зубів.

Який метод є оптимальним для вас? Визначити це допоможе лише досвідчений професіонал, оцінивши індивідуальні особливості ваших зубів та стан вашої зубної емалі.

Підготував Валерій КРИВОРОТ

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваш адрес email не будет опубликован.