I детский фестиваль молдавской культуры в Ренийской громаде: итоги

Кубки и дипломы разъезжаются по трем странам!

Подведены итоги первого детского фестиваля молдавской культуры «Izvorul mărgăritarelor neamului» (источник жемчужин нации).

— Мы с директором «Областного центра национальных культур в г. Рени» Мариной Мунтян с удовольствием доставляем награды лауреатам этого конкурса, — сообщил инициатор фестиваля, председатель Ренийского молдавского национально-культурного общества «Извор» Валерий Бабэрэ. – Например, в селе Орловка мы попали на очередную репетицию ансамбля «Опинкуца»: видели бы вы с каким восторгом дети восприняли новость о том, что они получили два диплома – первой и второй степени!

По словам организаторов, наибольшее количество дипломов доставлено в село Новосельское, и это не удивительно, ведь именно дети этого села Ренийской громады приняли самое активное участие практически во всех номинациях.

— В ближайшее время мы найдем возможность передать награды и нашим юным друзьям из Республики Молдова и Румынии, — сказал Валерий Бабэрэ. – Нам очень приятно, что первый фестиваль сразу получил статус международного. Желаем всем участникам новых творческих достижений, вдохновения и побед. Пусть наши дети живут с искусством в сердце, блистают своими талантами, поскольку культура держит этот мир!

Итак, итоги.

Номінація «Вокал: соло-виконавці»

Вікова категорія — 10-13 років

Лауреат І ступеню Дімітрій Павленко, Опорний заклад освіти ліцей, с. Волока, Україна, керівник Ємілія Загарчук.
Лауреат ІІ ступеню Раду Дечану, м. Галац, Румунія.
Лауреат ІІІ ступеню Софія Лупу, Хор «Noviodunum» Теоретичного ліцею «C. Brătescu», м. Ісакча, Румунія.
Лауреат ІІІ ступеню Павло Куку, філія Центру культури і дозвілля, с. Долинське, Україна, керівник Катерина Дротенко.

Вікова категорія — 14-17 років

Лауреат І ступеню Діана Нікітєнко, Будинок культури, с. Глибоке, Україна, керівник Жанна Чебан.
Лауреат ІІ ступеню Лара Стамат, Хор «Noviodunum» Теоретичного ліцею «C. Brătescu», м. Ісакча, Румунія.
Лауреат ІІ ступеню Марія Дергач, Будинок культури, с. Новоселівка, Україна, керівник Вікторія Плачинта.
Лауреат ІІІ ступеню Марія Лупу, Хор «Noviodunum» Теоретичного ліцею «C. Brătescu», м. Ісакча, Румунія.

 

Номінація «Вокал: груповий спів»

Вікова категорія — 6-9 років

Лауреат І ступеню Зразковий вокальний ансамбль «Doruleți» філії Центру культури і дозвілля, с. Орлівка, Україна, керівник Мар’яна Кирліг.
Лауреат ІІ ступеню 2-Б клас Закладу загальної середньої освіти, с. Плавні, Україна, керівник Єфросинія Кожокару.

Вікова категорія — 10-13 років

Лауреат І ступеню Народний вокальний ансамбль «Romanițele» філії Центру культури і дозвілля, с. Плавні, Україна, керівники Валерій Тудорашку, Олена Окішор.
Лауреат І ступеню Вокальний ансамбль «Камертон» філії Центру культури і дозвілля, с. Новосільське, Україна, керівник Марина Борня.
Лауреат ІІ ступеню Вокальний ансамбль «Струмочок» Центру позашкільної освіти «Перлина», с. Новосільське, Україна, керівник Марина Борня.
Лауреат ІІІ ступеню Дитячий хор Будинку культури, с. Слобозія Маре, Молдова, керівник Чіочіу Адріан.

Вікова категорія — 14-17 років

Лауреат І ступеню Вокальний ансамбль «Мрія» Центру позашкільної освіти «Перлина», с. Новосільське, Україна, керівник Марина Борня.
Лауреат ІІІ ступеню Хор «Noviodunum» Теоретичного ліцею «C. Brătescu», м. Ісакча, Румунія.
Лауреат ІІІ ступеню Колектив «Грація» філії Центру культури і дозвілля, с. Долинське, Україна, керівник Катерина Дротенко.
Лауреат ІІІ ступеню Етнофольклорний гурток «Ioan Vodă» Районного центру дитячої творчості «Universul», с. Букурія, Молдова, керівник Георгій Райку.

 

Номінація «Хореографія»

Вікова категорія — 6-9 років

Лауреат І ступеню Танцювальний ансамбль «Лестерєй» Центру позашкільної освіти «Перлина», с. Новосільське, Україна, керівник Марина Борня.

Вікова категорія — 10-13 років

Лауреат І ступеню Народний танцювальний колектив «Opincuța» (молодша група) філії Центру культури і дозвілля, с. Орлівка, Україна, керівник Микола Александров.
Лауреат ІІ ступеню Ансамбль танцю «Капелька», Будинок культури, с. Криничне, Україна, керівник Майя Атмажова.
Лауреат ІІ ступеню Зразковий ансамбль народного танцю «Yildizlar», Будинок культури, м. Вулканешти, Молдова, керівник Михаїл Севастин.

Вікова категорія — 14-17 років

Лауреат І ступеню Народний ансамбль пісні і танцю «Mărțișor» Будинку культури, с. Новоселівка, Україна, керівник Юрій Плачинта.
Лауреат ІІ ступеню Народний танцювальний колектив «Opincuța» (старша група) філії Центру культури і дозвілля, с. Орлівка, Україна, керівник Микола Александров.
Лауреат ІІ ступеню Ансамбль «VATRA», с. Тогатін, Молдова, керівник Думітру Ройбу.
Лауреат ІІІ ступеню Танцювальний ансамбль «Veselyi devceata», Будинок культури, с. Томай, Молдова, керівник Петру Куцаров.

 

Номінація «Інструментальний жанр»

Вікова категорія — 14-17 років

Лауреат І ступеню Вокально-інструментальний ансамбль «Камертон» Будинку культури, с. Новоселівка, Україна, керівник Сергій Зорбал.

 

Номінація «Розмовний жанр»

Вікова категорія — 6-9 років

Лауреат І ступеню Дар’я Платон, Заклад загальної середньої освіти, с. Плавні, Україна, керівник Єфросинія Кожокару.
Лауреат ІІ ступеню 2-Б клас Закладу загальної середньої освіти, с. Плавні, Україна, керівник Єфросинія Кожокару.

Вікова категорія — 10-13 років

Лауреат І ступеню Театр «Ghidușarii», Будинок культури, с. Кукурузени, Молдова, керівник Георге Гурюк.
Лауреат ІІ ступеню Роксана Іпатій, Заклад загальної середньої освіти, с. Плавні, Україна, керівник Луїза Парфірова.
Лауреат ІІІ ступеню Павло Куку, Заклад загальної середньої освіти, с. Долинське, Україна, керівник Олена Куку.

 

Номінація «Фольклорно-етнографічний жанр»

Вікова категорія — 10-13 років

Лауреат І ступеню Зразковий обрядово-фольклорний ансамбль «Mugurașii» філії Центру культури і дозвілля, с. Лиманське, Україна, керівник Валентина Ткач.

Вікова категорія — 14-17 років

Лауреат І ступеню «Ceata mica de mosoi», Будинок культури, м. Ісакча, Румунія, керівник Михаїл Стелян.

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Вікова категорія — 6-9 років

Лауреат І ступеню Максим Борня, Заклад загальної середньої освіти, с. Новосільське, Україна, керівник Марина Борня.
Лауреат І ступеню Аріадна Пирлог, філія Центру культури і дозвілля, с. Новосільське, Україна, керівник Інна Русан.

Вікова категорія — 10-13 років

Лауреат І ступеню Евеліна Дімова, Зразковий художній колектив, інклюзивний гурток «Нитяна графіка», Заклад позашкільної освіти «Палац дітей та юнацтва імені Алли Іванової», м. Ізмаїл, Україна, керівник Наталія Гавліцька.
Лауреат ІІ ступеню Дар’я Борня, Заклад загальної середньої освіти, с. Новосільське, Україна, керівник Марина Борня.
Лауреат ІІІ ступеню Владислав Захаров, Зразковий художній колектив, інклюзивний гурток «Нитяна графіка», Заклад позашкільної освіти «Палац дітей та юнацтва імені Алли Іванової», м. Ізмаїл, Україна, керівник Наталія Гавліцька.
Лауреат ІІІ ступеню Валерія Рознатовська, Зразковий художній колектив, інклюзивний гурток «Нитяна графіка», Заклад позашкільної освіти «Палац дітей та юнацтва імені Алли Іванової», м. Ізмаїл, Україна, керівник Наталія Гавліцька.
Лауреат ІІІ ступеню Анна Прудченко, Зразковий художній колектив, інклюзивний гурток «Нитяна графіка», Заклад позашкільної освіти «Палац дітей та юнацтва імені Алли Іванової», м. Ізмаїл, Україна, керівник Наталія Гавліцька.

Вікова категорія — 14-17 років

Лауреат І ступеню Олександра Капсамун, Заклад загальної середньої освіти, с. Новосільське, Україна, керівник Олександра Карачебан.
Лауреат І ступеню Єлизавета Борня, Заклад загальної середньої освіти, с. Новосільське, Україна, керівник Марина Борня.
Лауреат ІІ ступеню Олег Дуя, Зразковий художній колектив, інклюзивний гурток «Нитяна графіка», Заклад позашкільної освіти «Палац дітей та юнацтва імені Алли Іванової», м. Ізмаїл, Україна, керівник Наталія Гавліцька.
Лауреат ІІ ступеню Андрій Адам, Зразковий художній колектив, інклюзивний гурток «Нитяна графіка», Заклад позашкільної освіти «Палац дітей та юнацтва імені Алли Іванової», м. Ізмаїл, Україна, керівник Наталія Гавліцька.

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

Вікова категорія — 6-9 років

Лауреат І ступеню Максим Борня, Заклад загальної середньої освіти, с. Новосільське, Україна, керівник Марина Борня.

Вікова категорія — 10-13 років

Лауреат І ступеню Аріадна Капсамун, Заклад загальної середньої освіти, с. Новосільське, Україна, керівник Олена Коліогло.
Лауреат І ступеню Евеліна Узун, Заклад загальної середньої освіти, с. Новосільське, Україна, керівник Олена Коліогло.
Лауреат І ступеню Тетяна Нєдєльчу, Заклад загальної середньої освіти, с. Новосільське, Україна, керівник Олена Коліогло.

 

Номінація «Фотомистецтво»

Вікова категорія — 6-9 років

Лауреат І ступеню Максим Борня, Заклад загальної середньої освіти, с. Новосільське, Україна, керівник Марина Борня.

Вікова категорія — 10-13 років

Лауреат І ступеню Андрій Карачебан, Заклад загальної середньої освіти, с. Новосільське, Україна, керівник Олександра Карачебан.
Лауреат І ступеню Валерія Войнова, Заклад загальної середньої освіти, с. Плавні, Україна, керівник Луїза Парфірова.
Лауреат ІІ ступеню Павло Куку, Заклад загальної середньої освіти, с. Долинське, Україна, керівник Олена Куку.

Вікова категорія — 14-17 років

Лауреат І ступеню Єлизавета Борня, Заклад загальної середньої освіти, с. Новосільське, Україна, керівник Марина Борня.
Лауреат ІІ ступеню Ілона Мунтян, Обласний центр національних культур у м. Рені, Україна, керівник Марина Мунтян.

Подготовила Антонина БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *