Весна – час купувати нові навушники!

Коли за вікном температура поступово зростає, а вся природа починає набувати колір – настає час порадувати себе приємним подарунком, навушниками від таких брендів як Sennheiser і британської компанії Bowers & Wilkins – це те, що потрібно!

Обидві компанії вже давно довели своїм фанатам, що їх продукти – кращі на ринку і купуючи їх ви купуєте продукти найвищої якості.

Обидві компанії можуть похвалитися дійсно легендарними моделями, але серед продуктів Bowers & Wilkins і Сенхайзер є навушники, які найкраще підійдуть для подарунка самому собі. Ці навушники відрізняються високою якістю звуку і при цьому досить доступною ціною. Саме про такі навушниках ми й поговоримо далі.

Потрібен найчистіший звук – PX7 від Bowers & Wilkins!

Не зважаючи на те, що продукти британської компанії Bowers & Wilkins не так поширені в Україні – досвідчені аудіофіли не з чуток знають про продукти цієї компанії. Якщо вам потрібні навушники з високою точністю звучання – це до Bowers & Wilkins.

Модель РХ7 відрізняється від інших продуктів компанії. У порівнянні з минулим поколінням – РХ7 стали ще легше, завдяки використанню композитних матеріалів.

Активне шумозаглушення, актуальна версія блютузу п'ятого покоління і незмінна якість збірки – ось доводи на користь цієї моделі.

Bowers & Wilkins РХ7 зарекомендували себе як ідеально збалансовані навушники, які відмінно підійдуть для меломанів в плейлисті, яких переплітається рок і електронна музика та оперні мотиви.

Потрібні навушники на кожен день – Momentum True Wireless 2 від Sennheiser

Компанія Sennheiser вже давно зарекомендувала себе як лідера серед всіх виробників навушників.

Зовсім недавно вийшла модель Momentum True Wireless 2 яка підірвала ринок бездротових навушників преміум сегмента. Завдяки збалансованому звучанню і фірмовому стилю компанії Сенхайзер – ця модель безумовно одна з кращих і до неї варто придивитися якщо ви хочете порадувати себе хорошими навушниками.

Просте сенсорне управління, шумозаглушення, преміальні матеріали та неймовірна автономність – це те, що чекає користувача, який купив новинку від Сенхайзер. Так що якщо ви шукаєте преміальне рішення і хочете отримати максимум комфорту і якості за свої гроші – купуйте Momentum True Wireless 2 і ви не пошкодуєте!

Обидві моделі гідні вашої уваги, але як бути з їх ціною? Не біда! Ексклюзивно в магазині професійної аудіо техніки Soundmag вас чекають приголомшливі знижки! Поспішайте перейти в каталог інтернет-магазину та урвати вподобану вам модель навушників від іменитих брендів за найприємнішою ціною!

Порадуйте себе цієї весни якісним звуком і новим гаджетом разом з інтернет-магазином аудіотехніки Soundmag!

Дізнатися більше про деталі акції та ознайомитися з моделями, знижки на які вас чекають, ви можете відвідавши каталог інтернет-магазину Soundmag або відвідавши один з шоурумів компанії, розташованих в Києві або Дніпрі.

Джерело інформації: http://www.smartphone.ua/news/lovit-vesnyani-znizhki-premialni-navushniki-vid-sennheiser-i-bowers-i-wilkins-za_67736.html.

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваш адрес email не будет опубликован.