Чай кратом допомагає схуднути

Якщо ви хочете позбутися зайвої ваги і чекаєте понеділка або знаку згори, то ця стаття для вас. Етнічний чай кратом дійсно може допомогти взяти себе в руки і почати худнути.

Народи Південно-Східної Азії вже 1000 років п'ють кратом і отримують масу енергії, яка рухає їх по життю. У свою чергу європейці і американці сильно просунулися в плані вивчення дієтології, але все одно повально страждають від зайвої ваги. А “секрет” простий — потрібно споживати менше калорій, а витрачати — більше.

Кратом — мотиватор

Звичайно, іноді надмірна вага викликана проблемами з шлунково-кишковим трактом або з гормонами. Але в більшості своїй повнота — це результат малої фізичної активності, помноженої на велику кількість солодощів і хлібобулочних виробів. Нам лінь відірватися від екрану, лінь поміняти харчові звички. Кратом може допомогти перемогти апатію і почати діяти, адже він — відмінний енергетик.

Одна чашка чаю дає сильний заряд приємної бадьорості, яка може тривати годинами. Крім того, кратом підвищує витривалість, а значить тренування буде максимально продуктивним. Аборигени Таїланду і Малайзії з власного досвіду знають про його силі, яка допомагає невтомно та важко працювати в полях і тропічних лісах.

Кратом — психолог

Надмірна вага може викликати хвилювання, страхи, депресивні стани. А може бути і навпаки, коли ментальні проблеми хочеться “заїсти”. У будь-якому випадку нашій психіці потрібна підтримка. За нею можна звернутися до психолога, близького друга, наставника, а можна іноді випити чай. Він допоможе розвантажити голову, відкинути переживання, заспокоїтися і робити те, що потрібно: активно відпочити, потренуватися, прогулятися... Одним словом людина отримує ресурсний стан, який можна направити на благо, наприклад, зайнятися своїм тілом.

Варто зауважити, що люди без досвіду не знають, як вживати кратом. І тут важливо не переборщити. Для однієї порції чаю достатньо всього 1-2 г заварки, розведеної в склянці окропу. Цього напою цілком вистачить, щоб отримати необхідну енергію і ментальний спокій.

Кратом — помічник

Так, чай не можна назвати універсальним засобом, що вирішує всі проблеми. Більш того, фахівці не рекомендують пити його частіше 1 разу в 3-4 дні. Це просто хороший помічник, який зменшує апетит, підвищує імунітет, знижує больові відчуття, дарує енергію тілу і бадьорість свідомості.

Кращі сорти кратома, приготовані з добірних зрілих листів, дають стабільний і прогнозований ефект. І якщо у вас немає протипоказань по здоров'ю, то цей напій дійсно може надати підтримку в будь-якій справі, наприклад, в боротьбі із зайвою вагою. Ну і звичайно, потрібно змінювати свої харчові звички та бути більш активним.

Підготував Валерій КРИВОРОТ

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваш адрес email не будет опубликован.