Вітаємо 2 нових лабораторних офіса CSD в Одесі

19 серпня 2021 року відбулось відкриття двох нових лабораторних офісів «CSD» у місті Одеса.

Відвідати медичну лабораторію можна за такими адресами: вулиця Фонтанська дорога, 51 та вулиця Ільфа і Петрова, 13а. Відтепер кожен може швидко здати будь-які медичні аналізи у нових діагностичних відділеннях та отримати 20% знижку на різні види досліджень (окрім гістологічних, цитологічних та молекулярних).

«CSD»-лабораторія виконує великий спектр досліджень – загальноклінічні, біохімічні, гормональні, онкологічні, цитологічні, бактеріологічні, генетичні, алергічні та ін. Оскільки акція проводиться з нагоди відкриття лабораторних центрів, не втрачайте час та обирайте потрібний комплекс аналізів або окреме дослідження, щоб встигнути обстежитися за акційними цінами.

Лабораторні офіси в Одесі працюють щоденно. Години роботи з понеділка по п’ятницю – з 7.00 до 18.00, у суботу та неділю – з 8.00 до 16.00.

У «CSD» працює висококваліфікований персонал, який регулярно бере участь у програмах міжнародного контролю якості лабораторних досліджень. Тож під час запису працівники лабораторії обов’язково порекомендують як правильно підготуватися до обстеження, оскільки деякі аналізи вимагають здачі крові натщесерце чи спеціальної дієти напередодні. При дотриманні всіх умов під час виконання процедур результати досліджень покажуть максимально об'єктивну картину. Головною метою CSD є достовірність виконаних досліджень та точність отриманих даних.

Усі клієнти медичної лабораторії обслуговуються за сучасними європейськими стандартами – взяття біоматеріалу відбувається за комфортних умов, а результати можна швидко отримати на електронну пошту чи онлайн на сайті (вказавши номер телефону чи зареєструвавшись в особистому кабінеті).

Записатися на здачу аналізів можна безкоштовно зателефонувавши за номером 0 800 33 00 75 або на сайті лабораторії www.csdlab.ua.

Підготував Валерій КРИВОРОТ

 

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваш адрес email не будет опубликован.