Кольори холодильників Hitachi

Сучасний споживач XXI століття хоче розмаїття барв. Сучасні споживачі віддають перевагу техніки  чорного кольору, або коричневого відтінку зі скляною поверхнею.

Хто знає, які відтінки будуть популярні в майбутньому. Виробник Hitachi славиться тим, що враховує бажання своїх клієнтів.

Кольорова гама

купить холодильник hitachi за колірною гамою, що відповідає певному дизайну, не так складно.

  • Виробник пропонує кілька варіантів білого. Наприклад, можна вибрати відтінок «білий кристал» або «біле скло».
  • Любителі сірого і сріблястого відтінку можуть вибрати колір «нержавіюча сталь».
  • Покупці, які цінують лаконічність, строгість віддають перевагу чорній гамі. Саме для них створений холодильник чорний, з відтінком «чорне скло».
  • Для тих хто віддає перевагу спокійним кольорам оцінять техніку бежевих кольорів, яка добре поєднуються з меблями теплих тонів.
  • Якщо кухонні меблі виконані в натуральних деревних тонах, то можна вибрати модель з відтінком «коричневе скло» або «коричневий кристал».

Кілька сезонів е популярним холодильник коричневого кольору. Дизайнери прогнозують що агрегати з дзеркальним фасадом коричневого, та чорного кольорів будуть популярними та мати попит і у 2021 році. Тому що техніка з дзеркальним фасадом візуально поширює простір, додає більше світла у приміщені.

Змінити колір фасаду

Чи можна змінити колір агрегату? Можна, можливо! Така послуга можлива і хто її виконує? Замовити перефарбовування купленого холодильника можна безпосередньо в інтернет-магазині Техно-люкс. Ця послуга збільшить ціну виробу на 100 $. Змінити колір фасаду можна на моделях: Sls, twh, pwh.

Якщо холодильник чорного кольору не відповідає дизайну приміщення, можна пофарбувати в потрібний відтінок. Процедуру фарбування виконують майстри з використанням якісних матеріалів.

  1. Використовується фарба стійка до подряпин, стійка до побутової хімії.
  2. Фарба лягає рівно без патьоків, напливів або прогалин.
  3. Фарба не відшаровується, довго зберігає первісну свіжість.

Холодильник колір чорний з дзеркальним фасадом мають і будуть мати попит у споживачів. Але останнім часом послуга фарбування більш став потрібний. Найчастіше її замовляють дизайнери для оформлення барів, ресторанів.

Підготував Валерій КРИВОРОТ

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваш адрес email не будет опубликован.