«Звірі» Ренійської спортшколи «показали зуби» на міжнародному турнірі з баскетболу

 «Вони як вовченята – вони борються, вони біжать…» — тренер Світлана Гетьман.

Команда Ренійської дитячо-юнацької спортшколи стала переможцем міжнародного турніру з баскетболу серед юнаків пам'яті заслуженого тренера Молдови Валеріана Степаняна.

Турнір пройшов у Кишиневі. На баскетбольному майданчику зустрілися найкращі юнацькі команди міст Кишинів, Дондушани, Бессарабка, Рішкани, Бєльц.

— Від України мала виступати команда з Одеси, але з технічних причин вона не змогла виїхати, поїхала команда Ренійської спортшколи, — розповідає тренер Ренійської ДЮСШ Світлана Гетьман. — У Кишиневі багато хто про таке місто як Рені і не чули, напевно, думали якийсь «аул». Але ми показали, що серйозно ставимося до баскетболу. Я команду юнаків треную лише три роки, вона, можна сказати, молода. Команда називається «Звірі» і цілком характеризує хлопців: вони як вовченята — бігаючі, вміють боротися.

Ігри тривали чотири дні. Команда з Рені з перемогою завершувала кожну гру, причому з гарним відривом по очках. Фінал був важким:

— У першій чверті йшли очко у очко, – розповідає член команди Кирило Браїла. – І лише у другій половині гри вже вирвалися вперед.

У складі команди грали Вадим Михайлович, Денис Карапостал, Кирило Браїла, Михайло Балковенко, Тимофій Заворотчев, Олег Зотов, Богдан Команич, Максим, Астров, Єгор Стоянов.

Вадим Михайлович був визнаний найкращим гравцем турніру.

— Я не говорю, що помилок не було, помилки були, ми на них вчимося, — каже тренер Світлана Гетьман. – Ця перша поїздка команди за кордон дала можливість перейняти досвід у інших команд, наших зарубіжних партнерів. Я дуже рада результату, але сказала хлопцям, щоб не спокушалися. Намагатимемося йти далі.

Тренери та хлопці тепло подякували господарям турніру за гостинність, відмінні умови проживання та чудову молдавську кухню.

Ренійці обмінялися телефонами з хлопцями з молдавських команд та дуже вдячні їм за цікаві ігри.

Поїздка на міжнародний турнір стала можливою завдяки зусиллям міського відділу освіти Ренійської міськради та особисто міського голови Ігоря Плєхова, директора спортивної школи Петра Симон. Фінансову допомогу надав генеральний директор ПП «Транс-Експо» Юрій Онос, який уже не перший рік підтримує розвиток дитячого спорту в Ренійській громаді.

— Хочу сказати спасибі і батькам наших спортсменів, які протягом багатьох років щодня надають усіляке сприяння у нелегкому тренувальному процесі, — сказала Світлана Гетьман.

Про те, скільки часу тривав шлях до перемоги, що хлопцям довелося подолати і що вони дізналися про себе в столиці Молдови – в ексклюзивному інтерв'ю на каналі «Новини Рені».

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.