Правила використання

При використанні сайту https://reni-odessa.od.ua слід дотримуватися правил, наведених нижче.

Загальні положення:

Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому та залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.

Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з правилами сайту, а також необхідність їх дотримання.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів, розміщених на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації та використання. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на нашому ресурсі, може не співпадати з думками та позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, зазнані внаслідок використання або невикористання його інформації.

Користування ресурсом:

Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою https://reni- odessa.od.ua
Тільки зареєстровані читачі сайту можуть залишати коментарі до новин та статей.

На https://reni-odessa.od.ua заборонено:

  • заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних кордонів чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військового конфлікту;
  • прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація щодо національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання;
  • нецензурні вирази;
  • будь-яка образлива поведінка стосовно авторів статей та всіх учасників ресурсу;
  • реклама (не погоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження та не стосуються тематики ресурсу;
  • будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Підсумкові положення:

Адміністрація залишає за собою право вносити зміни до цих правил.

Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.

Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, котрий систематично порушує ці правила.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.

Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.

Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив.

З усіх питань, пов'язаних з роботою сайту та розміщенням інформації на Сайті, зв'яжіться з редакцією — renodessa@ gmail.com.

Авторські права.

Якщо Ви є автором матеріалів або володарем авторських прав на них, але Ваше авторство не було вказано або Ви заперечує їх використання на сайті https://reni-odessa.od.ua — будь ласка, зв'яжіться з менеджером проекту. Матеріали будуть скориговані або видалені у максимально короткий термін.

Форма зворотного зв'язку – пошта менеджера проекту: renodessa@gmail.com.

Заборонено будь-яке комерційне використання матеріалів сайту без письмового дозволу авторів (правовласників) матеріалів.

Власник сайту https://reni-odessa.od.ua не несе відповідальності за використання матеріалів, доступних на сайті. Всі матеріали розміщені виключно для ознайомлення.

Всі матеріали та посилання, розташовані на сайті, призначені тільки для задоволення цікавості шановних відвідувачів, власник сайту https://reni-odessa.od.ua не несе відповідальності за можливі наслідки використання їх з метою, забороненою законами України.

Користувачі несуть самостійну відповідальність за порядок використання та розповсюдження матеріалів сайту https://reni -odessa.od.ua згідно з місцевим законодавством своєї країни проживання.

Адміністрація сайту https://reni-odessa.od.ua