Про нас

Для чого створено громадський сайт «Рені – Одеса»?

Ви крутитеся як білка у колесі? Робота, домашні справи, виховання дітей… Вам ніколи поцікавитися тим, що відбувається навколо?

Наше завдання – системно збирати та оперативно надавати до Вашої уваги всю суспільно значиму інформацію про події у місті Рені, Ренійському районі, а також у Придунав'ї та на Одещині.

Ми не нав'язуємо Вам будь-які точки зору та оцінки. Принцип сайту: ми викладаємо факти – ви самі даєте їм оцінку.

Наш принцип взаємовідносин із владою? Органи влади зобов'язані інформувати громадськість про результати своєї роботи, вирішення існуючих проблем.

Крім інформації регіонального значення, ми висвітлюємо питання, пов'язані з:
— вихованням дітей,
– здоров'ям,
— юриспруденцією,
— розвитком нових технологій,
– культурою та дозвіллям,
– послугами у сфері споживання,
— веденням домашнього господарства, присадибних ділянок,
– надаємо велику довідкову інформацію.

Наш інформаційний майданчик є максимально доступним для всіх.

Ви маєте можливість:
1. У коментарях висловити свою точку зору щодо викладених фактів.
2. Оцінити кожну інформацію просто лайком.
3. Запропонувати публікацію під рубрикою «Вільний мікрофон».
4. Запропонувати свою інформацію про будь-яку подію, свідком або учасником якої Ви стали, про свій бізнес чи громадську роботу.
5. Запропонувати свої фотографії (події, краєвиди).
6. Взяти участь у соцопитуванні з актуальних питань.
7. Привітати свою дитину, родича, колегу з новим досягненням (перемогою у конкурсі, дебютом на сцені, підвищенням на посаді тощо)
8. Запропонувати свій досвід роботи у будь-якій сфері (від методів енергозбереження до кулінарних рецептів).

Всю інформацію, яку Ви бажаєте розмістити на сайті «Рені – Одеса», надсилайте на електронну пошту: renodessa@gmail.com.
Контактний телефон: +38 (067) 488-61-24Антоніна Бондарева (можна дзвонити будь-якого дня з 7.00 до 22.00).

Від автора ідеї.

Вітаю, дорогі друзі!
Саме цими словами я завжди відкривала блок новин тижня, коли ми з Валерієм Криворотом випускали програму «Паралель» на Ренійському кабельному телебаченні Григорія Хаджіміті (2008–2010 роки).
Тоді, на мій подив, деякі ренійці почали називати мене, телеведучу, членом сім'ї.

«Знаєш, Тонечко, таке враження, що по суботах ти заходиш до мене на чашку чаю, – говорила тітка Люся Окіпняк, яка тоді працювала медсестрою в залізничній амбулаторії. — Я цілий день на роботі, потім верчуся по господарству — мені просто ніколи цікавитися тим, що відбувається навколо. І ось увечері я вмикаю на кухні телевізор… Мені здається, що ти зайшла до мене на чай, і розповідаєш про все, що було в місті та районі за тиждень – і я в курсі всіх подій».

Створюючи новий засіб масової комунікації – портал новин «Рені-Одеса», ми, невелика команда журналістів: Антоніна Бондарева (менеджер проекту) та Валерій Криворот (технічне забезпечення), хотіли б продовжити спілкування в такому ж сімейному форматі, «за чашкою чаю». З'явилася у вас вільна хвилина – перегорнули стрічку – побачили місцеві новини. Є бажання – обговорили.

У принципі, так уже працює наш перший із Валерієм Криворотом проект — канал на YouTube «Новини Рені», який щодня дивиться понад 9 тисяч людей. А загальна кількість переглядів сюжетів цього міського інтернет-ТВ перевищила 4 мільйона! Ми вдячні меру Рені Ігорю Плехову, який на початку 2016 року підтримав ідею створення місцевого телебачення на такому доступному для всіх інформаційному майданчику, яким є Інтернет.

Але якщо в «Новинах Рені» ви – глядачі, які мають лише можливість коментарів, то портал «Рені – Одеса» – це вже наш спільний інформаційний майданчик, де кожен, буквально кожен може ділитися своїми новинами, повідомленнями, оголошеннями.

Поширення інформації порталу «Рені – Одеса» через соціальні мережі тільки розширює наше коло спілкування.

Чому ми назвали сайт «Рені – Одеса»?

Тому що нас з вами цікавить не тільки те, що відбувається безпосередньо вдома, в Рені та Ренійському районі, а й основні події у регіоні, цікавий досвід сусідів, проблеми та перспективи розвитку рідного Придунав'я, нашої Бессарабії. Це – наша спільна оселя. І хочеться, щоб у нашому житті звернення «дорогі друзі» завжди залишалося нормою.