Кредит онлайн на карту: де можна отримати?

Послугами банків щодо кредитування користуються багато людей. Однак відсоток схвалення позики тут не такий високий: людина повинна відповідати певним списком вимог.

При цьому сам процес отримання затягується на тривалий час.

Тому ті, хто потребує грошових коштів в терміновому порядку, відмовляються від співпраці з банками. На зміну приходять інші компанії — мікрофінансові організації. Наприклад, за допомогою компанії EuroGroshi можна взяти кредит онлайн на карту. Бездоганну роботу сервісу вже оцінили багато людей.

EuroGroshi: переваги

Через великий попит на позики з'явилося багато мікрофінансових організацій. Однак провідну позицію серед них займає компанія EuroGroshi. Даний результат був досягнутий завдяки таким моментам:

  1. Клієнтам гарантується чесність і прозорість угоди. Людина отримує позику, при цьому компанія не виписує йому будь-які приховані платежі або чеки.
  2. Заявки обробляються максимально швидко. Якщо споживач вже не перший раз звертається за позикою до даної компанії, гроші на рахунок надходять протягом 2 хвилин. Обробка заяв від клієнтів, що звертаються первинно, відбувається трохи довше. Це пов'язано з тим, що певна кількість часу йде на реєстрацію в особистому кабінеті.
  3. Щоб отримати гроші, не потрібно їхати ні в який офіс: кошти надходять прямо на карту. Також компанія не вимагає ніяких довідок про доходи та інших паперів, обов'язкових в банках.
  4. Гарантується безпека особистих даних. Всі персональні дані захищені, згідно з міжнародними стандартами безпеки інформації.

Що потрібно для отримання позики?

Щоб отримати кредит в EuroGroshi, вам потрібно:

  • паспорт та ІПН;
  • телефон або електронна пошта;
  • банківська карта, на яку будуть зараховані кошти;
  • вік не менше 18 років.

Відсоток схвалення позики дуже високий: МФО не дивиться на кредитну історію або рівень доходу. Завдяки цьому отримати кредит може навіть студент без постійної роботи або пенсіонер.

Суму, яку ви взяли, можна погашати через особистий кабінет в онлайн-форматі. Це також дуже зручно і просто. Але якщо не хочете користуватися таким способом, можна задіяти стандартні методи: терміналі або через банк. Щоб познайомитися з іншими особливостями і умовами співпраці, зверніться до відповідального менеджеру компанії. Зв'язатися з ним в будь-який момент часу можна за контактним номером телефону, вказаним на офіційному сайті компанії EuroGroshi.

Підготував Валерій КРИВОРОТ

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваш адрес email не будет опубликован.