Чому кожен власник СТО має купити автомобільний підйомник

Важко уявити автомобільний сервіс або шиномонтаж без підйомника. Обладнання дає можливість проводити технічний огляд та ремонт транспорту.

У цю групу техніки відносяться перекидачі, домкрати, різновиди кранів і витягів. Саме автомобільні підйомники для автосервісу – універсальна та необхідна техніка.

Підйомники для автосервісу: класифікація

Всі підйомники для автосервісу можна розділити за конструктивним типом:

 1. Одностоєчні. Мають одну несучу стійку, можуть бути стаціонарними та мобільними. Підйом машини відбувається з одного боку за пороги або (рідше) під колеса. Головна перевага інструменту – компактність, тому він оптимально підійде технічним станціям із невеликою робочою площею.
 2. Двостоєчні. Оснащені двома стійками з кріпильними лапами (кронштейнами). Автомобіль піднімається з обох бортів за майданчики, призначені під домкрат. Вантажопідйомність не більше 5 т в залежності від моделі та виробника. Фронтальні лапи витягу повертаються на 180°, що дає можливість піднімати авто з короткою та довжиною базою.
 3. Чотиристійкові. Такі підйомники для автосервісу мають 4 опори та встановлену на них платформу для підйому авто. Керується обладнанням гідравлічною системою, майданчик опускається низько, що дозволяє обслуговувати і спортивні авто. Виходячи з типу платформи, така техніка може застосовуватися як підйомник для сходження-розвалу.

 4. Ножильні. Головна особливість та перевага ножичної техніки – компактність. У складеному вигляді обладнання займає мало місця. Ножичі з додатковими пристроями можуть використовуватися як підйомники для регулювання сходження-розвалу, вивішування коліс і для загальносервісних робіт.

 5. Плунжерні. Підйомники із найпростішою конструкцією: платформи або лапи встановлені на верхівках плунжерів (поршнів) гідравлічних циліндрів, які вертикально закріплені до підлоги. Можуть застосовуватись для діагностики будь-якого транспорту та для різних типів робіт. Найбільш популярні серед таких підйомників моделі з платформою для підйому транспорту за кузов.

Як вибрати автомобільні підйомники для автосервісу

Крім конструкції перед тим, як купити підйомник для СТО, слід врахувати і його технічні параметри:

 • тип приводу – електромеханічний або гідравлічний;

 • вантажопідйомність;

 • рівень споживаної потужності;

 • заявлена ​​висота підйому та час;

 • відстань від основи до верхньої точки кронштейна;

 • розміри приміщення та необхідне для встановлення обладнання місце;

 • вид основи, на яку встановлюється техніка.

Кращі підйомники Хантер

Від вибору якісного надійного підйомника залежить якість обслуговування та комфорт персоналу. У спеціалізованих магазинах, що продають техніку для автосервісів, представлені витяги від різних виробників. Фахівці вирізняють американський бренд Hunter. Підйомники ножиць Hunter затребувані у власників технічних станцій і майстрів завдяки своїй функціональності та довговічності.

Джерело: hunter-ukraine.com.ua

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.