Як вибрати поглинаючі труси-підгузники для дорослих

Сучасні засоби гігієни для дорослих суттєво спрощують життя людей, що страждають на нетримання, і полегшують догляд за лежачими хворими.

Правильний підбір підгузків гарантує зручність під час носіння та надійний захист від протікання.

Підгузки для дорослих поділяються на декілька видів:

  • поясні моделі;
  • на липучках збоку;
  • підгузки-труси.

Труси-підгузники для дорослих Tena Pants Plus Night 3 Large призначені для активних людей, які страждають на нетримання. На перший погляд вони нічим не відрізняються від звичайних трусів, але мають високу абсорбційну здатність.

Перед купівлею необхідно правильно визначити розмір і ступінь поглинання підгузків.

Розмір

Не слід купувати вироби занадто великого розміру, оскільки це збільшує ризик протікання. Для визначення розміру потрібно виміряти об’єм талії (на рівні пупка чи трохи нижче). Слід враховувати, що після їди об’єм талії трохи збільшується, тому до отриманого значення додають 2 см.

Розміри підгузків для дорослих:

  • 4 (XL і XXL, дуже великі) — підходять для хворих з об’ємом талії понад 130 см;
  • 3 (L, великі) — об’єм талії 100–150 см (наприклад, поглинаючі труси-підгузники для дорослих Tena Pants Plus Night 3 Large);
  • 2 (M, середні) — об’єм талії 70–110 см;
  • 1 (S, маленькі) — об’єм талії 55–80 см;
  • 0 (XS, дуже маленькі) — об’єм талії 40–60 см.

Поглинання

Гігієнічні вироби з високим ступенем поглинання призначені для лежачих хворих та людей, які ведуть активний спосіб життя і не мають можливості часто міняти підгузки, а також для використання вночі.

Зазвичай виробники позначають рівень поглинання підгузків певною кількістю крапель. Наповнений сечовий міхур вміщує приблизно 400–500 мл. При важкому нетриманні, а також для лежачих хворих слід вибирати вироби, здатні ввібрати 1000 мл, або два випорожнення сечового міхура.

Варто звертати увагу на зовнішній шар підгузків. Матеріал, з якого виготовлені поглинаючі труси-підгузники для дорослих Tena Pants Plus Night 2 Medium, запобігає перегріванню шкіри та появі попрілостей, забезпечуючи максимальний комфорт.

При важкому нетриманні сечі можна додатково використовувати спеціальні урологічні вкладиші.

Гігієнічні товари для дорослих СУХО — це великий асортимент якісної продукції за вигідними цінами. Професійні консультанти допоможуть вибрати потрібні засоби гігієни з урахуванням усіх ваших побажань.

Джерело: cyxo.kiev.ua

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.