У місті Рені та двох селах громади підвищено ціни на воду

На прохання читачів наводимо всі розрахунки.

У місті Рені

З 1 березня 2023 року підвищено тарифи на воду та послуги каналізації, які надає КП «Водоканал» у місті Рені. На воду вони встановлені на рівні 27 грн. за кубометр, на каналізаційні стоки – 34 грн. за кубометр.

Нагадаємо, що востаннє у місті Рені ціна на воду підвищувалася 1 червня 2019 року і з цієї дати ренійці платили за воду та каналізацію по 15 грн за куб.

Наші читачі хочуть розібратися, чому встановлені нові тарифи та чим вони обґрунтовані? Ми наводимо розрахунки, що їх КП «Водоканал» подав на розгляд виконкому Ренійської міської ради.

Слід зазначити, що у рішенні виконкому про підвищення тарифів зазначено:  тариф у розмірі 27 грн за куб – нижчий за економічно обґрунтований, тому фінансовому управлінню Ренійської міськради доручено «забезпечити відшкодування комунальному підприємству «Водоканал» Ренійської міської ради різниці у розмірах тарифу  на послугу з централізованого для населення за рахунок коштів бюджету громади відповідно до програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2023—2025 роки, затвердженої рішенням.

У селі Нагірне

Для мешканців села Нагірне, де воду подає КП «Ізвур-Карагач», з 1 березня ц.р. встановлено тариф на воду у розмірі 25 грн. за кубометр.

Ось розрахунки, що їх привело це комунальне підприємство.

 У селі Долинське

Жителі Долинського з 1 березня платитимуть за воду по 31 грн за кубометр. Ось розрахунки, які надало на розгляд виконкому Ренійської міськради КП Гарант.

Нагадаємо, що ціни на воду з 1 лютого 2023 року було піднято для мешканців с. Лиманське: вони платять по 25 грн. на кубометр води.

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.