У Ренійській лікарні – два нові лікарі, і не тільки

У лікарні збудують ліфт, щоб відкрити реабілітаційне та паліативне відділення – для кого?

Нещодавно колектив Ренійської міської лікарні поповнився двома молодими лікарями.

— Це подружня пара, яка приїхала до нас із Запорізької області, – поділився гарною для колективу та пацієнтів новиною гендиректор Ренійської міської лікарні Олег Бурля. – Євгеній Валерійович Білоусов – хірург-травматолог, у нього вже є досвід роботи. Його дружина, Влада Василівна Чебан – ЛОР. Євгеній Валерійович планує найближчим часом додатково пройти курси з надання паліативної допомоги. Ще два наших лікарі Вікторія Андріївна Суворова та Михайло Дмитрович Хаджі пройдуть курси з реабілітації. Розширити кваліфікацію лікарів нам необхідно для того, щоб у перспективі отримати від Національної служби здоров'я України (НСЗУ) додатково два пакети – паліативну допомогу та реабілітаційно-відновну терапію.

Як розповів гендиректор, ці два відділення будуть розташовані на четвертому поверсі бази №2, у колишній портової лікарні:

– Там буде 10 паліативних ліжок, так звана «терапія розпачу». У принципі вони у нас вже є, тільки «розкидані» по відділеннях: 3 ліжка в неврології, 3 – у терапії та 4 – у хірургії. На жаль, бувають дуже важкі випадки, коли людині вже нічим неможливо допомогти, але в неї немає родичів, які можуть забезпечити гідний догляд удома. Таким хворим треба просто змінити простирадла, погодувати, полегшити їх стан і так далі. НСЗУ виділяє для кожного пацієнта паліативного відділення 19 тис. грн. Також на четвертому поверсі будуть розташовані 20 реабілітаційних ліжок. Йдеться не лише про реабілітацію пацієнтів після інфарктів, інсультів: не виключено, що до нас надходитимуть на реабілітацію військовослужбовці з травмами, пацієнти з посттравматичним синдромом тощо. Ми маємо бути до цього готові.

Щоб задіяти четвертий поверх лікарні, необхідно збудувати ліфт. На сесії Ренійської міської ради, що відбулася 17 березня ц.р., депутати виділили із бюджету 240 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Як повідомила перший заступник міського голови Людмила Чакир, до цього було замовлено та проведено дослідження ґрунтів поблизу будівлі лікарні, отримано позитивний висновок – ліфт будувати можна.

— Це перший етап, на другому етапі ми хотіли б повернутися до питань придбання необхідного медичного обладнання та ремонту ліфта на базі №1, — повідомила Людмила Валеріївна про плани місцевого самоврядування.

— Хотів би повідомити ще одну приємну для нас новину: повернулися на роботу два лікарі, які раніше звільнялися — це лікар-акушер-гінеколог Наталія Іванівна Єсипенко та лікар-рентгенолог Людмила Семенівна Лещенко, — додав гендиректор Ренійської міської лікарні Олег Бурля.

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.