В одному із сіл Ренійської громади екстрено рятували чотирьох дітей від матері-алкоголічки

Всі знаходяться в Ренійській лікарні.

У селі Лиманське соціальні служби спільно з поліцейським офіцером громади в ході спільного рейду відвідали дві родини – з метою обстеження житлово-побутових умов, де ростуть діти.

В одному з будинків рейдова бригада побачила чотирьох маленьких дітей, які перебували в антисанітарних умовах, які явно загрожували здоров'ю (на знімку обличчя дітей закриті). Було ухвалено рішення про їхню екстрену «евакуацію» — разом із матір'ю.

Як розповіла начальник Ренійського Центру надання соціальних послуг Наталія Пуфтієнко, недбайливої багатодітної матері 25 років, у неї вже четверо дітей: старшому 5 років, молодшому 9 місяців. Нині вона чекає на п'яту дитину, що не заважає їй зловживати спиртними напоями.

— У кімнаті, де наші співробітники побачили дітей, було досить прохолодно, – розповідає Наталія Пуфтієнко. — Сама мати була в куртці та шапці, а діти як кажуть без штанів. У будинку було дуже сиро: коли співробітники соцслужб збирали малечу до лікарні, довелося одягати на них вологі речі – інших не було.

Як розповіла Н. Пуфтієнко, ця сім'я давно перебуває у полі зору соціальних служб:

— Коли молодшій дитині було два місяці, мати потрапила з нею до лікарні: новонароджений з невідомих причин мав серйозну травму руки, — розповідає. Н Пуфтієнко. – Зараз, коли їх доставили до лікарні, у багатодітної матері ми бачимо синець під оком, що свідчить про факт насильства в сім'ї.

Нині діти та мати перебувають у дитячому відділенні Ренійської лікарні.

— Було б добре тимчасово помістити дітей у патронатну родину, але вона у нас одна-єдина, і нині завантажена, – каже Наталія Іванівна. — Розглядається питання про їхнє тимчасове розміщення у дитячому Центрі «Райдуга» церкви «Світло Світу».

У ході спільного рейду було обстежено також 10 сімей у місті Рені.

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.