В одному із сіл Ренійської громади провели турнір на згадку про примара

Спортсмени вдячні тим, хто підтримує фізкультурний рух.

18 — 19 березня 2023 року в с. Лиманське пройшов Відкритий турнір з футзалу, присвячений пам'яті Строя Володимира Михайловича, який був головою сільської ради с. Лиманське. Володимир Михайлович завжди підтримував усіх лиманських спортсменів, як школярів, так і дорослих.

Спортивні змагання, які він організовував у рідному селі, завжди були дуже масовими, збирали і фізкультурників, і численних уболівальників.

На посаді сільського голови Володимир Строя пропрацював порівняно недовго, менше за одну каденцію, проте зробив чимало. Володимир Михайлович мужньо боровся із тяжкою хворобою, яка забрала його у 2017 році.

— З ініціативною провести футбольний турнір пам'яті примара Володимира Строя до мене звернувся його односелець, тренер Михайло Каравасілі, – розповідає староста села Володимир Вальченко. — Його підтримали всі, хто товаришує зі спортом.

— В перший день турніру,18-го березня змагались юнаки 2010 р.н. та молодше, — розповідає головний суддя змагань Михайло Каравасілі. — Місця розділились таким чином:

4 місце — команда Лиманське І;

3 місце — Рені;

2 місце — Новосільське;

1 місце виборола в запеклій боротьбі з рахунком 2:1 команда Лиманське ІІ.

Наступного дня грали чоловіки від 17 років.

3 місце зайняла команда «Oduinsi» (Одуинси), капітан команди Андрій Козюк;

2 місце посіла команда «Ліман», капітан Павло Аврам;

Переможцем турніру стала команда «Frikaтei» (Фрикацей), капітан команди Костянтин Буга.

Команди були нагороджені кубками, медалями, грамотами та призами.

Турнір пам'яті Володимира Строя організували та провели ДЮСШ Ренійської міської ради, староста с. Лиманське В. Вальченко, директорка Лиманської школи М. Топали.

Окрему подяку висловлюємо Борису Потложа та Олегу Аждер.

На змаганнях були присутні сестра та родичі Володимира Михайловича. Сподіваємось, що цей турнір стане традиційним та збиратиме більшу кількість команд.

Підготувала Антоніна БОНДАРЕВА

Як сільський голова Володимир Строя організував у Лиманському змагання з багатьох видів спорту на честь відкриття нового храму, яке відбулося шість років тому, якою захоплюючою була національна тринта, нагадає наш репортаж

 

 

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.