Валерій Кречун виховує чемпіонів з боксу

Секція боксу Ренійської ДЮСШ: досягнення за перші п'ять років.

Вже п'ять років у Ренійській дитячо-юнацькій спортивній школі працює секція боксу. Тренує хлопчиків та юнаків великий ентузіаст своєї справи Валерій Костянтинович Кречун.

П'ять років – це зовсім невеликий термін, проте за цей час тренеру та всім його сподвижникам вдалося створити значну матеріальну базу: у них є ринг, груші, мішки, амуніція та багато іншого.

Але найдорожче у боксі, каже тренер, – це таки виїзди на збори. Саме спільні тренування та спаринги з іншими спортсменами ведуть до помітного зростання майстерності.

Найвищих результатів досягли Даниїл Каплан, Євген Гойман, Кирило Акішин та Богдан Василіогло. Ці юнаки, виступаючи на чемпіонатах країни, посідали призові місця.

Минулого року Євген Гойман отримав звання майстра спорту України з боксу. Як розповів тренер, йому вже виповнилося 18 років, тому Євген взяв участь у «чемпіонаті України серед мужиків»: він конкурував із знаменитими чемпіонами світу та призерами Європи. В еліті вітчизняного боксу Євген Гойман посів п'яте місце – серйозна заявка.

Робить успіхи також і молодший склад: нещодавно Максим Вігірчук на чемпіонаті Одеської області серед школярів посів третє місце.

Тренер каже, що не вимагає від своїх вихованців завоювання медалей, головне для нього – гарний бій. Він може бути навіть програний, але виступ спортсмена буде гідним поваги.

На жаль, у період широкомасштабної війни шестеро вихованців Валерія Костянтиновича поїхали з батьками за кордон, однак і там продовжують займатися боксом, показують на змаганнях добру школу.

Про що мріють юні ренійські боксери та як йдуть до своїх цілей – у репортажі на каналі «Новини Рені».

Антоніна БОНДАРЬОВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.