Церква Адвентистів Сьомого дня роздає у Рені безкоштовно свіжий хліб

Де і коли можна отримати благодійну допомогу від ADRA?

Двічі на тиждень, по понеділках і середах, у Церкві Адвентистів Сьомого Дня (вул. Карташова) роздають хліб жителям міста Рені.

— Наша церква є всесвітньою церквою, вона представлена ​​у багатьох країнах, у тому числі й в Україні, – розповідає пастор Саша Савін. — У нас у церкві є відділ ADRA, це агентство допомоги та розвитку, воно займається саме матеріальною підтримкою людей, які опинилися в якихось надзвичайних ситуаціях, наприклад, стихійне лихо, війна. Ця організація знаходить спонсорів, знаходить кошти, які через нашу церкву розподіляються. Наразі особливий пріоритет у ADRA — допомога Україні, людям, які перебувають у зоні бойових дій. Але навіть на тих територіях, де немає активних бойових дій, наша церква все одно намагається допомогти. Діємо за прикладом Ісуса Христа, який давав не лише духовний хліб, він давав і хліб фізичний.

Як розповів пастор, ось уже понад три тижні, по понеділках та середах до дев'ятої години ранку до Рені завозиться хліб, який роздають пенсіонерами, людям з інвалідністю та всім, хто потребує. Деякі жителі Рені займають чергу з самого ранку.

— Брати та сестри нашої церкви розносять хліб і по будинках тих людей похилого віку, які самі не можуть прийти, — розповідає парафіянка церкви Світлана Виходець. – Наприклад, у мене є два сусіди, які не ходячі – я їм приношу хліб. Також поряд живе багатодітна сім'я – їм теж заношу буханець. Люди приймають цей хліб із великою подякою.

— З кожної партії ми виділяємо 40 буханців Ренійській раді ветеранів, і вони вже роздають нужденним, — розповідає Марія Гуцан.

Крім хліба, церква Адвентистів Сьомого Дня роздала у місті Рені, у селах Лиманське та Новосільське 1000 пакетів із продуктами для нужденних.

Від імені громади церкву подякували депутатам. Олег Бурля та Світлана Бакалова, які побували тут в один із днів роздачі хліба.

— Я здивований кількістю людей, які приходять по хліб, — сказав Олег Бурля. – Гуманітарний контекст очевидний, тут робиться добра справа.

— Церква надає дуже велику допомогу мешканцям громади, — сказала Світлана Бакалова. — Бачила, що дуже вагомими були продуктові продуктові набори, сім'ям вистачить надовго. Дякую!

Подробиці – у репортажі на каналі «Новости Рени».

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.