«Чебурашка» приймає дітей з інших садів міста Рені

Як тут адаптуються «новобранці», розповіла директор Ольга Киржу. 

Останнім часом у Рені працює лише один дитячий садок «Чебурашка», де є безперебійне електропостачання. Інші дошкільні заклади міста через тривалі аварійні та стабілізаційні відключення електроенергії в Україні не мають можливості забезпечити малюкам належні умови.

Деякі батьки, які раніше водили діток у «Чомучку» та «Ягідку», перевели своїх малюків до «Чебурашки». За списком зараз тут 176 дітей, але фактично приходять менше. За словами завідувачки Ольги Киржу, цей дитячий комбінат має можливість прийняти ще більше діток з інших садів.

— Ми прийняли 47 малюків із сімей переселенців, і всі вони досить швидко адаптувалися у новому колективі – такі відгуки батьків, – розповідає Ольга Михайлівна. — І це не дивно: у нас досвідчені педагоги, які працюють із душею, у нас є високопрофесійний психолог і є кімната для релаксації. І дітки з сімей переселенців і малюки з інших дитячих садків разом беруть участь у Новорічних святах – вони розучили вірші та пісні. На кожного чекає казка з інтригою та подарунки.

Особлива гордість колективу дитячого садка «Чебурашка» — це різноманітні куточки для рольових ігор, більшість з яких співробітники та батьки діток зробили своїми руками. Причому, ці ігри розраховані на дітей різного віку. Наприклад, у середній групі є міні-магазин із широким асортиментом товарів: фрукти, овочі, кондитерські, хлібобулочні та інші продукти пошиті з фетру. Малята вчаться вести себе в магазині, вибирати товар, розплачуватись за нього. Потім з «купівель» можна приготувати іграшкову їжу – для цього в групі є іграшкова кухня.

Велика кількість дидактичного матеріалу, тренажерів та обладнання дозволяють персоналу з користю для дітей використовувати кожну хвилину.

На жаль, в умовах адаптованого карантину батьки не мають змоги відвідати Новорічні ранки, щоб порадіти, як виступають дітки. Побачити свято можна хіба що на каналі «Новини Рені» — дивіться репортаж.

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.