Мотоцикл для любителів драйву

Вибір відповідного мотоцикла може стати проблемою як для новачків, так і досвідчених гонщиків.

Це може бути приголомшливим, щоб розглянути всі фактори та вибори, які входять у цю велику покупку. Якщо ви гонщик або хочете навчитися їздити верхи, важливо подумати про те, який мотоцикл буде для вас найкращим вибором. Одна з найважливіших речей, які слід зважати на вибір нової поїздки, — це безпека. Є способи безпечно їздити в будь-яких умовах, про них ви можете прочитати на https://motogo.com.ua/motocikly/.

Що робить мотоцикл безпечним?

Їзда на мотоциклі пов'язана з набагато більшим ризиком, ніж керування транспортним засобом іншого типу, наприклад, вантажівкою або автомобілем. Мета повинна полягати в тому, щоб зменшити або обмежити ваш ризик, шукаючи «безпечніші» варіанти при виборі придатного для вас мотоцикла.

Висота та розмір (підгонка) мотоцикла

Кожен райдер має звертати увагу на комфорт під час їзди. Ось чому важливо, щоб висота та розмір мотоцикла підходили вам. Ось контрольний список, який допоможе визначити, чи підходить вам мотоцикл по висоті і підходить він вам:

  • Ви можете легко дістатися всіх елементів керування.
  • Ваші ноги можуть торкатись землі, коли ви стоїте та зупиняєтеся. В ідеалі ви повинні мати можливість поставити обидві ноги на землю так, щоб відстань між вашими ногами та мотоциклом складала кілька дюймів.
  • До важелів перемикання передач можна дотягнутися ногами.
  • Ширина сидіння мотоцикла, довжина внутрішнього шва і провисання підвіски мотоцикла під вашою вагою під час сидіння на мотоциклі — все це буде показниками того, чи підходить вам мотоцикл.

Поради початківцям

Якщо ви нещодавно пройшли курс керування мотоциклом, ось кілька порад, які слід враховувати при покупці свого першого мотоцикла:

Отримайте мотоцикл, який відповідає вашому поточному навичкам. Ви захочете почати з того, що звикнете до їзди на мотоциклі меншого розміру, яким легше керувати та маневрувати. У міру того як ви будете розвивати свої навички керування протягом наступного року або двох, розгляньте можливість переходу на більший або новий мотоцикл.

Почніть із уживаного мотоцикла. Коли ви вчитеся їздити, вам не потрібно турбуватися про вм'ятини та подряпини на вашому мотоциклі. Спочатку відточуйте свої навички водіння на уживаному мотоцилі, а потім подумайте про те, щоб інвестувати у щось хороше, як тільки ви освоїтеся зі своїм рівнем навичок.

Приготуйтеся. І ви, і ваш мотоцикл повинні бути готовими до безпечної їзди. Ніколи не сідайте за кермо у стані алкогольного сп'яніння або якщо ви втомилися. Їзда на мотоциклі вимагає від вас повної уваги, щоб оцінити ризики на дорозі та забезпечити свою безпеку.

Ваш спосіб життя та особистість відіграватимуть велику роль у прийнятті найкращого рішення при виборі нового мотоцикла.

Джерело: motogo.com.ua

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.