На трасі Одеса – Рені збільшать присутність поліцейських – чому?

З'являться додаткові заборонні дорожні знаки.

На окремих ділянках траси Одеса – Рені збільшать присутність правоохоронців та дорожніх знаків. Таке рішення було ухвалено на нараді в главку поліції Одеської області під головуванням начальника ГУНП Микола Семенишин.

Представники поліції, Одеської обласної державної (військової) адміністрації, Державної служби України з безпеки на транспорті, державного підприємства «Служба місцевих доріг» та інших профільних служб обговорили проблемне питання: водії вантажівок, слідуючи трасою М-15, на деяких ділянках скорочують шлях, проїжджаючи через населені пункти Одеського району, дорогами, які не призначені для руху великовагових та великовантажних транспортних засобів.

(Нагадаємо, що після адміністративної реформи до Одеського району увійшли Маяки, Біляївка, Теплодар, Чорноморськ, Південний та всі прилеглі до міста Одеса села та селища).

За результатами засідання прийнято рішення посилити присутність правоохоронців на проблемних ділянках траси Одеса – Рені, провести спільні рейди підрозділами поліції та Укртрансбезпеки щодо документування порушень водіями правил руху великовантажних транспортних засобів.

Водіям буде повідомлено про заборону руху через населені пункти, дороги яких не призначені для руху великовагових та великовантажних транспортних засобів. Зокрема, йдеться про дороги у Біляївській та Теплодарівській територіальних громадах.

На цих ділянках траси додатково буде встановлено заборонні дорожні знаки.

Підготувала Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.