Опитування: жителі Рені розповіли про зміни під час війни

«У нас вкрали посмішку…» — Микола Загорський.

Під час святкування Дня міста Рені ми провели опитування: що змінилося в Рені та ренійцях за час воєнного стану?

Анастасія Долапчі, вихователька дитячого садка «Чомучка»:

— У Рені стало дуже багато переселенців. Ми їм допомагаємо чим можемо. Наприклад, матусі передають дитячі коляски, ліжечка та інші речі, які потрібні дітям переселенців.

Валентина Янкулець, заст. директора з виховної роботи Ренійської школи №3:

— Мені здається, що ренійці стали більш патріотичними по відношенню до своєї країни. Змінилися погляди людей, ставлення людей один до одного. У нашому місті було багато гарних людей, але мені здається, стало ще більше.

Микола Загорський, вчитель Ренійської школи №2:

— Ця війна мене якось так підкосила. Посмішок мало. Ви знаєте, у нас вкрали посмішку. Але ми намагаємось підтримувати свій дух. За період воєнного стану я зустрів людей, яких не бачив 30-35 років – вони повернулися до Рені, на свою батьківщину. Це добре, якби не примусила війна. А ще у нас відкрилися будинки та квартири, які простоювали без мешканців десятиліттями: щоб їх обладнати для життя, люди почали купувати товари – і в Рені пожвавішала торгівля.

Тамара Ткачук, поетеса:

— Стикаючись зі своїми друзями та знайомими, я переконалася, що дуже багато хто взагалі переглянув свою життєву позицію. Як сприймали світ до війни і як сприймають зараз – величезна різниця. Велике лихо – війна, але вона згуртувала і українців загалом, і нас, ренійців. Ми стали дружнішими, кращими, добрішими.

Яка думка у мера Ігоря Плэхова, у молоді міста Рені – у репортажі на каналі «Новини Рені».

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.