Що варто знати, якщо ви хочете торгувати акціями в інтернеті

Що таке торгівля акціями. Як розпочати цим займатися. Яким компаніям віддати перевагу

Торгівля на фінансових ринках – одна з найбільш прибуткових інтернет-професій на сьогоднішній день. На відміну від інших занять, на яких можна заробляти онлайн, тут дохід користувача не обмежений — але можна і, навпаки, втратити свої кошти, якщо не знати, як влаштована біржова торгівля, і не дотримуватись її правил.

Що таке торгівля акціями в Інтернеті, з чого слід починати і що потрібно знати, якщо ви хочете займатися цим успішно?

Що таке ринок акцій

Компанії, які хочуть залучити інвесторів та розвивати за рахунок своєї діяльності, випускають акції — це тип цінних паперів, які може придбати і звичайний користувач. Усього таких паперів існує багато — це і облігації, та інші їх різновиди, але акції традиційно мають найбільший попит серед інвесторів і трейдерів.

Звичайна людина може торгувати ними лише через брокера. Це означає, що потрібно вибрати того, що викликає у вас найбільшу довіру – а потім зареєструватися, завантажити термінал для роботи, поповнити депозит (бажано на кілька тисяч доларів). Тільки після цього можна здійснювати угоди з акціями компаній будь-якої країни.

Як почати торгувати

Крім перерахованих дій — реєстрація у брокера, встановлення необхідного ПЗ, поповнення рахунку — слід дізнатися певну торговельну систему, за якою надалі ви працюватимете. Вона має відповідати певним вимогам:

  • бути зрозумілою для трейдера-початківця;
  • підходити під ваш депозит;
  • не вимагати встановлення додаткових індикаторів (бажано);
  • перебувати у відкритому доступі (також бажано, але деякі вважають, що платні системи кращі).

У систем, доступ до яких відкритий, може виявитися ще одна властивість: вони стають популярними, їх починають використовувати багато клієнтів брокерів — за такого підходу стратегія втрачає свою працездатність. У цьому сенсі краще купувати платні курси – але дозволити собі це можуть не всі.

Вивчіть вибрану систему у подробицях. Особливо це стосується мані-менеджменту — в описі має бути розділ про те, яким обсягом та яким відсотком від депозиту входити до кожної угоди. Оптимальним варіантом вважається, коли виходить використати не більше 10% від депозиту за один робочий день. Переконайтеся, що розмір вашого рахунку дозволяє торгувати за даною стратегією і дотримуватися при цьому її правил.

Акціями яких компаній краще торгувати

У кожної людини, яка займається торгівлею на фондовому ринку — свої переваги щодо цього. Це можуть бути цінні папери, пов'язані з компаніями певної країни чи галузі. Наприклад, це може бути лише інформаційний або лише нафтовидобувний сектор.

Є й інший підхід — відбирати тільки ті з них, які можуть зрости в ціні, виходячи з певних факторів: звіт, якісь новини. Для того, щоб знаходити такі акції, існують спеціальні сервіси — платні та безкоштовні. Іноді новини про компанії оприлюднюють і самі брокери.

Джерело: home.saxo

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.