Триває благоустрій парку Перемоги у Рені

Ігор Плєхов розповів, хто допомагає місту.

5 листопада у місті Рені пройде ярмарок національних культур «Єдність у різноманітності», а напередодні в парку Перемоги жителі міста та наші співвітчизники з інших регіонів України упорядкували локацію майбутнього свята. До акції приєдналися і депутати Ренійської міської ради.

Недалеко від фонтану з'явилися дві гойдалки незвичайної конструкції, які змайстрували співробітники ЖКС. Неподалік встановлені дві лавки, призначені для читання книг або роботи з планшетами на свіжому повітрі. Благоустрій парку фінансово підтримала громадська організація «Регіональний аналітичний центр».

— Спільно з цією громадською організацією, яку представляє Світлана Гудь, ми хочемо показати, що навіть під час війни можна продовжувати благоустрій своєї громади та дарувати дітям маленькі радості, — сказав голова Ренійської громади Ігор Плєхов. – Хочу попередити, що нові конструкції перебувають у зоні видимості камери спостереження, і якщо хтось якимось чином зашкодить гойдалці чи лавці, він не залишиться непоміченим, причому ми «героя» зможемо показати на всіх інформаційних майданчиках.

Як виглядають нові конструкції, як оцінили обновки діти та їхні батьки – у репортажі на каналі «Новини Рені».

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.