У Ренійському Центрі реабілітації відбулося свято спілкування

Були ляльки, ліхтарики та гарний настрій.

У Ренійському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями 3 грудня виступив самодіяльний ляльковий театр та проведено майстер-клас із виготовлення прикрас із паперу. Таке свято спілкування для вихованців Центру підготували співробітники дитячої Ренійської бібліотеки.

Ця зустріч, яку ініціював міський голова Ігор Плехов, була приурочена до Дня людей з інвалідністю, який відзначає щорічно світова спільнота 3 грудня. Цей день у календарі – не свято, він покликаний привернути увагу до проблем людей з обмеженими можливостями, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя.

У Ренійській громаді приділяється значна увага соціальним проблемам, якими безпосередньо займаються співробітники «Центру надання соціальних послуг» — ця комунальна установа фінансується за рахунок громади. Один із п'яти його підрозділів – це відділення соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями віком від 7 до 35 років. Для них також за рахунок місцевого бюджету організовані гарячі обіди.

Наскільки зручне місто Рені для людей з обмеженими можливостями, зокрема, для тих, хто може пересуватися в основному на візку? Нещодавно знімальна група Ютуб-каналу «Новини Рені» та переселенець з Донбасу Сергій Василенко провели соціальний експеримент – дивіться наш репортаж.

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.