Вечір Сяйво в Рені буде — лімузин вже замовили

Організатори Night To Shine відправляють людям з інвалідністю запрошення на бал.

Цього року, незважаючи на широкомасштабну війну в Україні, церква «Світло Світу» планує провести в Рені традиційний вечір Сяйва (Night To Shine) для людей з інвалідністю.

— Запланували це свято на 10 лютого, — розповідає пасторка церкви Мішель Потхітер. – Запрошуємо, як і минулими роками, не лише жителів Ренійської громади, а й гостей з інших громад. Замовили вже й лімузин – щоб кожен почесний гість міг здійснити коло пошани площею Свободи. Прибуття цьогорічного лімузину очікуємо з Румунії, єдине, що може цьому перешкодити – несприятливі погодні умови.

Нагадаємо, що вперше вечір Сіянія було проведено у місті Рені у 2020 році. З того часу щороку в лютому організатори свята намагаються оточити увагою та турботою людей з інвалідністю. Перукарі та візажисти на волонтерських засадах обслуговують усіх учасників балу, для дітей та молоді проводяться ігри. Винуватці урочистостей проходять під оплески червоною доріжкою та запрошуються на банкет.

Такі вечори відбуваються у всьому світі за підтримки відомого американського спортсмена Тім Тібоу.

Вечір Сяйва (Night To Shine) – це лише один із численних соціальних проектів, які ініціював у Рені місіонер Окерт Потхітер.

Про те, як уперше в місті Рені проходив вечір Сяйво для людей з обмеженими можливостями, можна згадати, подивившись репортаж на каналі «Новини Рені».

Про те, які соціальні проекти у Рені ініціював пастор Окерт Потхітер – у огляді на каналі «Новини Рені».

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.