8 Березня: компліменти для жінок пролунали у Ренійському Центрі культури

Солодкі подарунки – від Благодійного фонду Урбанського «Придунав'я».

У Ренійському Центрі культури і дозвілля пройшов вечір компліментів, які призначалися прекрасній половині людства напередодні свята 8 Березня. На сцені цього дня в основному виступали чоловіки. Особливе розчулення дам викликали виходи на сцену маленьких учасників, які не менш галантно, ніж дорослі артисти, вітали своїх матусь та бабусь із Міжнародним жіночим днем.

Привітання звучали різними мовами, але були зрозумілі, оскільки йшли від серця. Концертна програма була складена із номерів різних жанрів – від народних до естрадних.

Жінок привітав міський голова Ігор Плєхов, який передав найкращі побажання від народного депутата України Анатолія Ігоровича Урбанського та його брата, заступника голови Одеської облради Олександра Ігоровича.

Усі винуватці урочистостей отримали солодкі подарунки від Благодійного фонду «Придунав'я».

Чоловікам спільними зусиллями вдалося підняти настрій винуватців урочистостей.

— Коли ми отримали запрошення, спочатку не хотіли йти, але тепер дуже раді, що побували на такому чудовому вечорі, — сказала портовичка Євдокія Пономаренко, залишаючи з подругами Центр культури. – Ми отримали велике задоволення від концертної програми. Усім, хто для нас так постарався, бажаємо здоров'я, миру та щасливих днів.

Але чи відзначатимемо ми Міжнародний жіночий день наступного року? У лютому 2023 року на розгляд Верховної Ради України подано законопроект №9009, яким, зокрема, пропонується скасувати свято 8 Березня. Пропонується перенести вшанування прекрасної половини України на 25 лютого, це день народження Лесі Українки, та оголосити цей день Днем української жінки.

Як показало Всеукраїнське опитування через портал «Дія», в якому взяла участь рекордна кількість людей (понад 2,1 мільйона), за збереження свята 8 Березня висловилися 62% респондентів. Сподіватимемося, що парламент врахує думку більшості.

Як до пропозиції про перенесення «жіночого свята» на 25 лютого ставляться мешканки міста Рені – репортаж на Ютуб-каналі «Новини Рені».

Антоніна БОНДАРЬОВА

Про те, як у Рені відзначали весняне жіноче свято шість років тому, до пандемії та широкомасштабної війни, нагадає репортаж, опублікований у далекому 2017 році.

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.