Порт передасть громаді спорткомплекс «Водник»

Підприємство розрахувалося з боргами за землю і «арешт» з його об'єктів знято.

ДП «Ренійський морський торговельний порт» знову ініціювало передачу своїх об'єктів соціального призначення територіальній громаді – стадіону «Водник» та будівлі спорткомплексу. Останній об'єкт найцінніший: не в кожній громаді є такий спорткомплекс, тож тут нерідко проводились змагання обласного та міжнародного рівнів.

Порт давно б передав будівлю місту, оскільки несе великі витрати на його утримання. Проте реалізувати ці плани заважала та обставина, що спорткомплекс через борги ДП «РМТП» перебував у податковій заставі.

Щоб скоротити витрати на утримання спорткомплексу, до мінімуму було «урізано» штат. Окрім цього, вже тринадцять зимових сезонів будівля не опалюється, що не дозволяє проводити тренування та змагання щонайменше три місяці на рік.

Пропозиція передати будівлю громаді в оренду за 1 гривню на рік, що надійшла у 2019 році, також не була реалізована.

Наразі ДП «РМТП» погасило борги за землю, які становили близько 70 млн. грн. Тож з'явилася можливість передати спорткомплекс.

На останній сесії Ренійської міськради депутати дали згоду на ухвалення безкоштовно у комунальну власність Ренійської громади стадіону та спорткомплексу. Це рішення дозволить провести подальші бюрократичні процедури.

Антоніна БОНДАРЕВА

Як 27 квітня 2018 року у Рені урочисто відкрився третій міжнародний турнір із боксу пам'яті Героя України, почесного громадянина Одеси Бориса Литвака дивіться на каналі «Новини Рені».

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.