Широкий асортимент канавних траверс

Траверси канавні — пристрій, що дозволяє без перешкод, отримає доступ до днища автотранспорту. Легкові машини мають вагу близько трьох тонн.

Тому підйомник, навіть для легкового транспорту, повинен мати високу міцність, надійність. Потрібно, щоб він міг забезпечити найкращу фіксацію автомобіля. Крім того, траверси повинні бути комфортними у застосуванні, щоб майстер зміг легко оглянути той чи інший вузол, елемент машини.

Траверси канавні від бренду ХЗСО

Розглянемо, який асортимент канавних траверс пропонує сьогодні Харківський завод спеціального обладнання (скорочено бренд називається ХЗСО).

Це такі види підйомників:

  • траверса гідравлічна посилена;
  • пневмогідравлічна;
  • пневматична ножична посилена.

У чому особливості продукції бренду ХЗЗГ? Чому варто віддати їй перевагу з огляду на величезну різноманітність зарубіжних аналогів? Дійсно, іноземна продукція є у продажу дуже високої якості. Особливо, якщо йдеться про перевірені часом імена. Водночас, купуючи траверси для автосервісу від іменитих західних виробників, ми переплачуємо за бренд, оплачуємо митні збори, покриваємо транспортні витрати та сплачуємо постачальникам. Але навіщо платити в рази більше, якщо за якістю траверси ХЗСО нічим не поступаються імпортним витягам?

Крім того, це обладнання відрізняється такими властивостями:

  • хороша маневреність;
  • зручне використання;
  • до складу входять лише високоякісні компоненти;
  • довгий термін служби;
  • відмінна функціональність;
  • високий рівень ергономіки;
  • ремонтопрогодність (плюс не буде проблем із замовленням та доставкою запчастин).

Сучасні універсальні траверси ХЗСО – це продукція, доступна за ціною, але стабільно високої якості.

Харківський завод спеціального обладнання – це перевірений та надійний партнер, про якого не з чуток знають багато автомобілістів та власників СТО, сервісів, автоцентрів та шиномонтажів. Тут є широкий вибір обладнання під будь-які потреби та завдання покупців. Весь товар сертифіковано, проходить стовідсотковий контроль на виробничо-випробувальних станціях.

Параметри вибору канавних траверс від ХЗСО

Як зрозуміти, якому виду підйомного пристрою віддати перевагу? По-перше, орієнтуються на вантажопідйомність обладнання. Її можна знайти у характеристиках кожного виробу на офіційному сайті виробника. Далі потрібно визначитися з приводом пристрою. Гідравліка за ціною обійдеться дещо дешевше. Разом з тим пневматичні моделі траверсів для автосервісу, зручніші у використанні, хоч і коштують трохи більше. Але такі підйомники економлять фізичні зусилля співробітника сервісу, роблять його роботу швидшою та продуктивнішою. Найбільш технологічними й досконалими на сьогодні вважаються пневмогідравлічні канавні траверси для автосервісу. Вони найдорожчі за вартістю, але швидко окупаються за рахунок високопродуктивності, маневреності та багатофункціональності.

Надійні та зручні в експлуатації універсальні траверси ХЗСО – це продукція найвищої якості, якій на сьогодні довіряють багато українських споживачів. Вироби, що виготовляються брендом, компактні, безпечні у використанні, відповідають усім характеристикам, заявленим виробником.

Джерело: khzso.com.ua

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.