Сьогоднішній вечір у Рені прикрасять фортепіано та скрипка

Що і де можуть послухати шанувальники класичної музики.

Сьогодні, 23 травня, о 16.30 у Ренійському Центрі культури та дозвілля відбудеться концерт для шанувальників фортепіано та скрипки. На сцені виступатимуть викладачі Ренійської дитячої школи мистецтв та їхні вихованці.

Минулий навчальний рік, незважаючи на обмеження воєнного часу, був для них результативним, діти стали лауреатами міжнародних, обласних та регіональних творчих конкурсів, які у період воєнного стану пройшли у дистанційному форматі.

— Дітям дуже важливо виступати перед глядачами, тому ми будемо раді всім, хто прийде на цей концерт, — сказала викладач за класом скрипки Олена Ялома. – Найменших учнів скрипкового відділу ми у цьому концерті не задіяли. Багато творів виконуватимуться спільно з дорослими музикантами – це для наших вихованців великий досвід. Так, наприклад, у виконанні зведеного ансамблю скрипалів глядачі почують твір Антоніо Вівальді з циклу «Пори року» («Зима»).

Як розповла О. Ялома, цього навчального року під її керівництвом навчалися 16 скрипалів різного віку, що чимало. Також цього року своїх перших учнів набрала Анна Тимошевська, у минулому випускниця Ренійської ДШМ.

Одним із найпопулярніших інструментів, як і раніше, залишається фортепіано, з дітьми працюють шість педагогів. Вони порадують глядачів «Хорватською рапсодією», кончерто гросо Г. Генделя та іншими відомими творами. У репертуарі юних музикантів є твори українських композиторів. Любителі класичної музики залишаться під враженням.

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.