Стало відомо, скільки мільйонів витратять на ремонт доріг у Рені

Депутати порушили питання і про ремонт доріг у селах.

На сесії Ренійської міської ради внесено зміни до бюджету поточного року. Зокрема, за рахунок вільного залишку коштів загального фонду місцевого бюджету спрямовується 80 млн. 724 тис. грн. на поточний середній ремонт доріг комунальної власності.

Перелік доріг на 22 вулицях міста Рені, які планується відремонтувати цього року, – тут.

Під час обговорення питання на засіданнях постійних депутатських комісій депутати з села Котловина Іван Кобзаренко та В'ячеслав Яманді поставили питання: чому не передбачено ремонту доріг в селах Ренійської громади?

Перший заступник міського голови Людмила Чакир нагадала принцип Ренійської громади: спочатку слід поміняти старий водогін, і лише потім стелити свіжий асфальт.

Депутати погодилися із цим принципом.

Під час обговорення питання на сесії міський голова Ігор Плєхов поінформував, що далеко не всі потреби громади у період воєнного стану можуть бути профінансовані.

— Перш ніж порушувати те чи інше питання, треба насамперед з'ясувати, а чи пропустить платежі казначейство? – каже Ігор Вікторович. – На сьогоднішній день підрядники не хочуть працювати у борг, що практикувалося до широкомасштабної війни. Наприклад, наприкінці 2021 року підрядник розпочав ремонт адміністративної будівлі на вул. Комсомольській, 139 (т.зв. «білий дім»), проте ми не можемо сплатити проведені роботи, і робота зупинилася.

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.