У Ренійському музеї космічна виставка!

Діти приходять цілими класами, діти в захваті! 

У Ренійському історико-краєзнавчому музеї відкрилася нова виставка, де представлені роботи школярів Ренійської громади та позашкільних закладів.

Це малюнки, вироби з паперу, текстилю, бісеру, мозаїки, природних матеріалів тощо.

— Виставка працюватиме до 14 лютого, ми запросили всі школи і приймаємо на екскурсії класи в будь-який зручний для них час, — розповідає директор Ренійського історико-краєзнавчого музею Галина Маратаєва. – Космічна тема пов'язана з тим, що в Україні нещодавно відзначався день народження конструктора ракетно-космічних систем Сергія Корольова та першого космонавта незалежної України, який здійснив політ у космос, Леоніда Каденюка. Серед уродженців міста Рені теж є люди, які присвятили своє життя розвитку космонавтики.

Діти із захопленням розглядають «космічну» виставку, а також експозиції інших залів музею, який нещодавно відкрився після ремонту.

У музеї є і новий співробітник Юрій Шлапход, який у перші дні війни приїхав до Рені з Харкова.

— Я народився і жив у Рені до 25 років, а потім поїхав, – розповідає Юрій. – Я за фахом будівельник, у Харкові у мене була столярна майстерня. Але двічі-тричі на рік я приїжджав до рідної Рені, щоб зарядитись його енергетикою, і всім завжди розповідав про наше дивовижне місто, історію якого я добре знаю. Коли приїхав до Рені, у музеї йшов ремонт, і я почав допомагати. Працювало тут дуже багато людей. І ось зараз я – співробітник музею, дуже люблю розповідати дітям про історію нашого краю. Може, я раніше у своєму житті не тим займався?

Про те, як відбуваються екскурсії, що нового з'явилося у музеї та які емоції викликає космічна виставка – у репортажі на каналі «Новини Рені».

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.