Апаратура прибула: що отримали лікарі Ренійської лікарні?

Це – лише перша партія, далі буде…

До Ренійської лікарні доставлено першу партію нового діагностичного обладнання, серед якого – новий апарат УЗД, який зійшов у Південній Кореї з конвеєра у березні поточного року.

Побачивши настільки сучасний, «свіжоспечений» апарат, лікар Володимир Дерменжі навіть розплакався. Він пояснив, що цей апарат дає більш широкі можливості, ніж той, що був у 2018 році закуплено та згодом переміщено до відділення гінекології.

Як ми вже повідомляли, цього року для Ренійської лікарні у місцевому бюджеті передбачено понад 17 млн грн на придбання обладнання, яке дозволить покращити та прискорити надання медичних послуг жителям Ренійської громади та нашим співвітчизникам з інших регіонів України.

Як зазначив генеральний директор Ренійської міської лікарні Олег Бурля, потрібен деякий час для того, щоб підключити апарати та отримати інструкції фахівців фірми-постачальника.

Окрім кабінету УЗД, обладнання отримали також лабораторія, кабінет функціональної діагностики та лікар окуліст.

Як зазначила зав. лабораторією Олена Романчук, обладнання дозволить проводити ширший спектр аналізів, причому у більш короткі терміни, ніж зараз.

Як зазначив О. Бурля, якщо пацієнт має направлення лікаря, дослідження для нього проводяться безкоштовно (їх оплачує лікарні Національна служба здоров'я України – в рамках гарантованих медичних послуг). Якщо людина за своєю ініціативою хоче перевірити ті чи інші параметри стану організму, роботи органів, то оплачує послуги діагностики за встановленими у Ренійській міській лікарні тарифам.

Які саме дослідження можна проводити за допомогою нового обладнання, розповіли лікарі в репортажі на каналі «Новини Рені».

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.