Цифровізація Ренійської громади: користь всім

Вас обслужать швидше, якщо є ID-паспорт, смартфон і програма «Дія». 

Центр адміністративних послуг Ренійського міськради оснащений новим обладнанням для зчитування інформації з ID-паспортів.

— Це дозволяє оперативно отримати дані паспорта, ідентифікаційний код громадянина, щоб прискорити реєстрацію місця проживання або зняття з реєстрації, отримати статус внутрішньо переміщеної особи і так далі, — розповідає начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» (ЦНАП) Ренійської міськради Валентин Котляренко. – Власникам ID-паспортів уже не треба надавати ксерокопії. Адже, згідно із законодавством, паперові та електронні документи мають однакову силу.

Ще одна новація – наявність у співробітників ЦНАПу QR-кодів:

— Якщо у вас у смартфоні є додаток «Дія», то за допомогою QR-коду та вашого смартфона ми також можемо побачити ваші документи – паспортні дані, свідоцтва про народження дітей, ідентифікаційний код тощо, – розповідає В. Котляренко. – Це також виключає потребу приходити з ксерокопіями документів. Щоправда, «Дія» поки не працює зі старими паспортами-книжками, тут потрібна наявність ID-паспорта.

Про те, яку користь можна отримати з чат-бота СВОЇ і навіть як оцінити роботу чиновників Ренійської міської ради – у репортажі на каналі «Новини Рені».

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.