Ренійці – для ЗСУ: марафон продовжується

У місті та селах Ренійської громади проводяться різноманітні акції.

Міський голова Ігор Плєхов звернувся до керівників підприємств, установ та організацій відзначити 6 грудня День Збройних сил України – покласти квіти на могили Героїв, які загинули, захищаючи Україну від широкомасштабної військової агресії Росії.

Покладання квітів відбудеться на новому міському цвинтарі 6 грудня о 10.00.

Нагадаємо, що на Алеї слави поховано двох наших земляків – Станіслава Топала та Євгена Бугайова. Загалом у період війни Ренійська громада втратила 8 своїх синів.

Жителі Ренійської громади до Дня Збройних сил України почали готуватись задовго. Так, з ініціативи директора Котловинської школи Параски Долапчі в селі провели акцію «Тепла любов для ЗСУ»: сорок жінок в'язали теплі шкарпетки для тих, хто стоїть на передовій. Чимало жителів села ділилися з майстринями вовняними нитками. Було пов'язано 120 пар шкарпеток. Також котловинці – і ті, що нині живуть тут, і ті, які виїхали – зібрали 26 тис. грн: на ці кошти були куплені та відправлені на фронт спальні мішки та термобілизна.

У селі Новосільське вирішили провести благодійний концерт «Мистецький батальйон», який відбувся 4 грудня у Будинку культури. Зібрані кошти також передадуть ЗСУ.

Усі ренійські школи, жителі міста провели другу акцію «Домашня випічка».

Як розповіла секретар Ренійської міськради Оксана Єфименко, до смачної посилки на фронт були додані теплі ковдри, зібрані ренійцями, і спальні мішки, що не промокають, яка переслала з Німеччини наша землячка Ельвіра Цехало.

Марафон на підтримку ЗСУ у Ренійській громаді продовжується.

Антоніна БОНДАРЬОВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.