У День міста Рені вихованці ДЮСШ зіграли у футбол та стрітбол

Турніри підтримав генеральний директор ПП «Транс-Експо» Юрій Онос.

У другу суботу вересня у Рені відзначили два свята – День міста та День фізкультури та спорту, ці свята завжди припадають на один день.

10 вересня на спортмайданчику ДЮСШ пройшли змагання зі стрітболу. Перше місце виборола трійка «Централ», друге — команда «Негри», на третьому ступені п'єдесталу пошани опинилися «Багряні левиці».

У День міста свої досягнення продемонстрували і футболісти Ренійської громади, до яких приїхала команда Ізмаїльської спортшколи. Як розповів заступник директора Ренійської ДЮСШ Борис Кюркчі, в результаті ігор місця розподілилися таким чином: перше місце – Ізмаїльська ДЮСШ, друге – команда з Новосільського, третє – хлопці з Лиманського, де працюють філії Ренійської ДЮСШ. Також брали участь у цьому турнірі футболісти із села Плавні та дві міські команди.

За словами директора Ренійської ДЮСШ Петра Симона, турніри були проведені за підтримки ренійської міськради на чолі з Ігорем Плеховим – усі учасники отримали солодкі призи, а генеральний директор ПП «Транс-Експо» Юрій Онос придбав кубки, медалі та грамоти для нагородження найкращих команд та спортсменів .

Чим залучають дітей спортивні майданчики – у репортажі на каналі «Новини Рені».

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.