Все про свята, які відзначаються 14 жовтня

У Ренійській публічній бібліотеці відкрилися тематичні виставки літератури.

Сьогодні у Ренійській публічній бібліотеці відкрилися дві нові книжкові виставки. Співробітники бібліотеки підібрали літературу, в якій розповідається про свято Покрови Пресвятої Богородиці. Особливу цікавість привертають ілюстровані книги із зображенням ікон Пресвятої Богородиці, народними традиціями та обрядами, які супроводжували це свято. Також можна познайомитись із монографією Дмитра Степовика «Історія української ікони Х – ХХ століть».

З книжкових фондів Ренійської публічної бібліотеки вилучено та представлено на окремій виставці літературу, яка розповідає про День українського козацтва та День захисників та захисниць України. Крім книг, у цій експозиції також представлені публікації газети «Ренійський вісник», в яких розказано про воїнів ЗСУ, які загинули за свободу та незалежність України в період широкомасштабної війни — зі спогадами друзів та близьких героїв Ренійської громади.

Як розповіла Ганна Тарасенко, з виставками може ознайомитись кожен відвідувач бібліотеки та її читального залу.

— Оскільки у бібліотеці немає укриття, ми не можемо проводити багатолюдні тематичні зустрічі та бесіди, «круглі столи», зокрема для школярів, як це часто практикували у мирний час, – розповідає бібліограф Ганна Тарасенко. – Нам рекомендовано висвітлювати діяльність публічної бібліотеки у соціальних мережах. Проте бібліотека продовжує працювати та відкрита для всіх читачів.

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.