Лилия Бондаренко

Облаштування дитячих сховищ триває

У двох школах та одному дитячому садку у підвалах укладають… тротуарну плитку.

На сесії Ренійської міської ради, що відбулася 25 листопада, виділено кошти на подальше облаштування укриттів у закладах освіти. Так, на поточний ремонт покриття підлоги у укритті дитячого садка «Ягідка» виділено 168 тис. грн., для двох шкіл (Ренійської школи №6 та Котловинської школи) – близько 435 тис. грн.

Як відомо, протягом літніх канікул укриття були обладнані в підвальних приміщеннях, але оскільки покриття для підлоги там відсутнє, піднімається пил, і дітям важко дихати.

Як пояснила начальник міського відділу освіти Лілія Бондаренко, у названих закладах освіти підлога вистилається звичайною тротуарною плиткою. Роботи вже ведуться.

Окрім цього, депутати виділили 160 тис. грн на закупівлю матеріалів для збільшення системи опалення у Нагорненському садку «Казка». Нагадаємо, що цього навчального року з метою економії у цей дитячий садок (де у двох групах числиться 21 дитина) переведені учні Нагорненської школи.

У період тривалих відключень електроенергії через відсутність води заклади освіти Ренійської громади переведені на дистанційний режим роботи. Цей період використовується для ремонтних робіт.

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.