Троє вийшли: чому змінюється склад виконкому Ренійської міськради?

Староста села Нагірне відслужив і повернувся до складу виконкому.

Депутати Ренійської міськради ухвалили рішення про зміну складу виконкому.

Як пояснила секретар Ренійської міськради Оксана Єфименко, зі складу цього органу слід виключити трьох осіб: колишнього старосту села Долинське Валентина Салі – у зв'язку зі звільненням з посади за власним бажанням, директора ТОВ «Долинське Нова» Олену Медведик — у зв'язку з виїздом, який веде Інжен Ренійської філії ПрАТ «Укртелеком» Івана Шевченка: у зв'язку із зайнятістю йому не вдається відвідувати засідання виконкому.

До складу виконкому Ренійської міськради знову введено старосту села Нагірне Олександра Загорського, який у перший рік широкомасштабної війни був призваний до лав ЗСУ. За сімейними обставинами він повернувся «на громадянку».

Нагадаємо, що до складу виконкому Ренійської міськради входять: міський голова Ігор Плєхов та його заступники Людмила Чакир, Олексій Самбурський, Іван Стадніков, секретарі Ренійської міськради та виконкому Оксана Єфименко, Ольга Калайджі, старости всіх сіл Ренійської громади, начальники відділів та Антоніна Асаржі, начальник 31-ї ДПСЛ Валентин Салі та представник Ренійського відділення поліції Олег Бачурський, а також завідувачка дитячого садка «Чебурашка» Ольга Киржу, заст. голови ОСББ «Комфорт 107» Марія Трофименко, підприємець Микола Барбарош.

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.