Правила вибору ортопедичного матраца

Матрас — основний елемент будь-якого ліжка, що відповідає за комфорт під час сну та відпочинку.

Якісний ортопедичний матрац забезпечує повноцінний відпочинок та сприяє зниженню больових відчуттів у спині.

Щоб правильно підібрати ортопедичний матрац, необхідно брати до уваги такі його характеристики: розмір, жорсткість і тип.

Розмір

Вибираючи розмір матраца, можна брати за орієнтир стандартні параметри ліжок для дорослих: односпальні, двоспальні або полуторні.

Але в будь-якому випадку перед покупкою необхідно виміряти каркас ліжка, тому навіть кілька сантиметрів можуть відігравати вирішальну роль.

Рівень жорсткості

За рівнем жорсткості ортопедичні матраци бувають:

  • м'якими;
  • середньої жорсткості;
  • жорсткими.

Ступені жорсткості слід вибирати залежно від віку, здоров'я хребта та вашої улюбленої пози під час відпочинку. Якщо ви звикли спати на спині, краще вибирати жорсткі матраци ортопедичні, які підтримують хребет. Для тих, хто вважає за краще спати на животі, найкращим варіантом буде м'який матрац. Якщо ваша улюблена поза — на правому або лівому боці, підійде матрац середньої жорсткості, який забезпечує повноцінну підтримку хребта під час сну.

Також при виборі твердості важливе значення має вага людини. Люди, які мають невелику масу тіла, можуть вибирати м'які моделі, а людям із надмірною вагою підійдуть жорсткіші варіанти.

Тип та наповнювач

Ортопедичні матраци можуть бути:

  • пружинними — із залежним та незалежним розташуванням пружин;
  • безпружинними — з наповнювачем з натуральних (бавовна, шерсть, латекс) та штучних (поліуретан, поліестер, піна з ефектом пам'яті) матеріалів.

Наповнювач визначає ступінь жорсткості виробу, від нього залежить і термін експлуатації матраца.

Переваги якісних ортопедичних матраців

  • Ортопедичні матраци ТМ КІМА підтримують правильне положення хребта під час сну, що сприяє повноцінному нічному відпочинку, профілактиці больових відчуттів у спині та суглобах, а також ранковому головному болю.
  • Ортопедичні матраци настійно рекомендуються для дітей, оскільки вони благотворно впливають на формування опорно-рухового апарату та постави малюків.
  • Сучасні ортопедичні матраци обробляються спеціальними речовинами для захисту від пилових кліщів, грибків, хвороботворних мікроорганізмів. Вироби виготовляються з матеріалів, які не вбирають вологу та добре вентилюються.

Якісні ортопедичні матраци ТМ КІМА — гарантія повноцінного відпочинку вночі та відмінного самопочуття протягом усього дня.

Джерело: kima.ua

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.