Татьяна Дога

У селі Долинське – новий староста

Тетяна Дога розповіла про свої пріоритети.

Депутати Ренійської міської ради затвердили на посаді старости села Долинське Тетяну Георгіївну Догу.

Як ми вже повідомляли, попередній староста села Долинське Валентин Іванович Салі подав заяву про звільнення за власним бажанням. Депутати задовольнили його прохання – і Валентин Салі очолив місцеве сільгосппідприємство ТОВ «Долинське Нова».

На посаду старости було висунуто лише одну кандидатуру — Тетяну Догу.

Вона закінчила 9 класів Долинської школи, після чого продовжила освіту в Ізмаїльському технікумі економіки та права. Закінчивши його, вступила на заочне відділення Ізмаїльського інституту водного транспорту, вивчала економіку підприємства та працювала у сільській раді.

Тетяні Георгіївні 28 років. Вона з чоловіком живе у рідному селі, дитина ходить до другого класу Долинської школи.

— У мене вже є досвід роботи у місцевому самоврядуванні, – розповідає Тетяна. – Я починала працювати у Долинській сільській раді, а після адміністративної реформи стала діловодом відділу організаційно-кадрової роботи Ренійської міськради. Діловодство я вивчила, як кажуть, від «А» до «Я». Коли міський голова Ігор Вікторович Плєхов запропонував мені спробувати себе на посаді старости, я думала всього дві години і вирішила: а чому б і ні? Роботу я знаю, своє рідне село знаю. І, як то кажуть, дорогу – молодим. Я вирішила, що треба йти наперед.

Відповідно до ухваленого депутатами Ренійської міськради положення про обрання старост, уповноважені особи провели у селі Долинське анкетування шляхом збору підписних листів.

Ця процедура в Ренійській громаді проводилася вперше. Відповідно до положення, кандидату достатньо заручитися підтримкою 15% виборців, уповноважені особи зібрали більше – 21,75%.

Після сесії ми взяли у Тетяни невелике інтерв'ю.

-Тетяно Георгіївно, яке питання, на вашу думку, вимагає першочергової уваги?

— Це ремонт доріг. Ремонту потребує і центральна вулиця, і Шкільна, і Танкістів, та інші. Однак на сесії було відзначено, що спочатку необхідно міняти водопровід, а потім асфальтувати дороги. А водогін у селі Долинське справді дуже старий, труби треба поетапно міняти. Над цим питанням треба працювати.

-Так, за один день і навіть за один рік це питання не вирішити, тим більше в умовах воєнного стану. А з яким завданням можна впоратися швидко?

— Те, що реально в наших силах – озеленення рідного села та підтримання порядку. Я хотіла б у центрі посадити дерева та квіти. Валентин Іванович організував роботи з благоустрою парку, я вважаю, що ці роботи слід продовжити.

-Один із депутатів Ренійської міської ради з болем розповідав мені про те, що деякі молоді дерева, насилу вирощені в парку, були зламані... Попередній голова доклав чимало зусиль, щоб був почищений і поглиблений канал, що йде по верхній частині села та призначений для відведення зливових потоків. Але мешканці знову почали викидати у цей канал сміття.

— Це правда, є у нас такі проблеми. Ми з односельцями говоритимемо на ці теми. Постараюся знайти слова, щоб нікого не образити, але щоб усі усвідомили: Долинське – наш спільний будинок, і кожен мешканець села має підтримувати лад.

-Колишній староста очолив місцеве сільгосппідприємство і напевно допомагатиме вам у міру можливості?

— Якщо якісь питання я ще не знаю, я звертаюся до Валентина Івановича, і він мені пояснює, допомагає. Ми всі любимо своє село, тож робитимемо все, що в наших силах.

-Успіхів вам! І, головне, підтримки односельців у всіх справах.

Антоніна БОНДАРЕВА

Понравилась статья? Поделитесь с друзьями!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.